FM forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FM forum

Na ovom forumu mozete naci sve o football manageru i najnovijim desavanjima iz sveta sporta.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Koja je vasa omiljena taktika???

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 37
Datum upisa : 25.12.2008

Koja je vasa omiljena taktika??? Empty
PočaljiNaslov: Koja je vasa omiljena taktika???   Koja je vasa omiljena taktika??? EmptyČet Dec 25, 2008 8:32 pm

Ovde pisite Vasu omiljenu formaciju
Nazad na vrh Ići dole
https://fm-serbia.forumsr.com
Boky
Petlic
Petlic



Broj poruka : 5
Godina : 35
Datum upisa : 26.12.2008

Koja je vasa omiljena taktika??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je vasa omiljena taktika???   Koja je vasa omiljena taktika??? EmptyPet Dec 26, 2008 6:03 pm

Moja omiljena formacija je 4-3-1-2
Mislim da je to extra formacija zato sto imam dosta igraca u napadu,a i odbrana mi je veoma jaka... lol!
Nazad na vrh Ići dole
dexy122
Petlic
Petlic



Broj poruka : 2
Godina : 35
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 02.10.2010

Koja je vasa omiljena taktika??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je vasa omiljena taktika???   Koja je vasa omiljena taktika??? EmptySub Okt 02, 2010 4:08 pm

Ja uvek koristim 4-4-2 diamond. Sa jednim DM, i jednim AMC. Dvojica su na krilu. Ako se branim onda AMC zamenim za MC a ako napadam DM za MC tako da imam dobar i napad i odbranu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koja je vasa omiljena taktika??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je vasa omiljena taktika???   Koja je vasa omiljena taktika??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koja je vasa omiljena taktika???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FM forum :: FM :: Taktike i treninzi-
Skoči na: